piątek, 22 listopada 2013

Dresowa sukienka z kapturem dla dziewczynki

Już dawno szycie nie sprawiło mi tyle przyjemności i satysfakcji. Ta sukienka po prostu okrutnie mi się podoba i bardzo jestem z niej zadowolona. Wykrój mocno kombinowany na podstawie różnych wykrojów z burdy. Materiały - dzianina dresowa i kolorowy dżersej :)
 
 
 I kilka zbliżeń na detale:
 
 :)

10 komentarzy:

Jarecka pisze...

Idealna! Fason, wykonanie, kolory!
Zresztą ja już dawno narobilam sobie smaka na takie kiecki jakie nam tu pokazujesz. Niech no tylko się ogarnę, cały Deszczowy Dom zrobię na szaro :)

Kosik pisze...

Piękna! Ja też tak chcę! Właśnie jesteśmy na etapie szycia maszyną zabawkową Ani.. oj trudna to sztuka. Nitka ciągle się plącze, ale i tak jest wielka frajda. W życiu na prawdziwej maszynie nic nie szyłam, ale moja mama potrafi i ... zaczynam marzyć o maszynie. Twoja wygląda wspaniale, a efekty są już zupełnie mnie przekonywujące. Tylko to pewnie nie takie łatwe, nie wystarczy "mieć" maszynę, trzeba też talent i umiejętności. Mam wielką ochotę spróbować, może kiedyś się uda. Pozdrowienia!

drutosfera pisze...

naprawdę cudowna, zakochałam się w niej!

ssaska pisze...

mozliwosc zakupu??

martynawymysla pisze...

Wspaniała :)

Anonimowy pisze...

w którym numerze Burdy jest baza do tej sukienki. Może ma Pani jakiś wykrój -jego zdjęcie....?

Gosia pisze...

Suuuuuuuuuuper!!!

Unknown pisze...

Rewelacyjna :D I ten zakładany na boki kaptur - miodzio :)

Unknown pisze...

Po prostu wielkie WOW! Sukienka jest niesamowita! Czy kojarzy Pani mniej więcej na jakich wykrojach bazowała? Ja już sobie bym poskładała to w całość, tylko nie wiem gdzie szukać, i od czego zacząć :(

hejkakasia pisze...

Witaj zakochałam się w tej sukience. Mogłabyś mi przesłać nr. wykroju bazy do tej sukieneczki kaptur już znalazłam ], ale sukienki niestety nie.